درآمد اپراتورهای موبایل از خدمات ارزش افزوده در سال گذشته چقدر بوده است؟

درآمد اپراتورهای موبایل از خدمات ارزش افزوده در سال گذشته چقدر بوده است؟

مجله خبری تکنولوژی اطلاعات؛ معاون وزیر ارتباطات درآمد اپراتورهای تلفن همراه از خدمات ارزش افزوده در سال گذشته را اعلام کرد و گفت: طبق روند جهانی درآمدهای سنتی صوت و پیامک‌ در حال کاهش و درآمد دیتا و ارزش افزوده در حال افزایش است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

icons-adتبليغات

مرتضی براری، معاون امور دولت و استان های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درآمد اپراتورهای تلفن همراه از خدمات ارزش افزوده در سال گذشته را اعلام کرد.

در مصاحبه ای که او امروز با یکی از وبسایت های خبری داخلی انجام داده در این مورد اعلام نموده است که خدمات ارزش افزوده به تمامی سرویس هایی گفته می شود که بر بستر سرویس های پایه مانند صوت، پیامک، دیتا، کدهای کوتاه دستوری (USSD) و پیام چند رسانه ای ارائه می شود.

وی گفت: در سال گذشته اپراتور همراه اول هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و اپراتورهای ایرانسل و رایتل هزار میلیارد تومان از محل خدمات ارزش افزوده (VAS) درآمد کسب کرده‌اند.

براری تصریح کرد: در روند جهانی درآمدهای سنتی صوت و پیامک‌ در حال کاهش و درآمد دیتا و ارزش افزوده در حال افزایش است. در ایران نیز صنعت ICT در حال رشد است و شرایط بازار و ذائقه مردم تغییر کرده است.

فارس

انتهای پیام/

مطالب مشابه:

کد خبر: 18256 | ارسال خبر: سه شنبه, ۸ تیر , ۱۳۹۵

لینک کوتاه مطلب: http://itdot.ir/?p=18256

کانال تلگرام: itdotir@

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.