خودروی الکتریکی بنز پاییز امسال رونمایی می شود

, کد خبر: 18085 , سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۱۹ ب.ظ
خودروی الکتریکی بنز پاییز امسال رونمایی می شود

خودروی الکتریکی بنز پاییز امسال رونمایی می شود

مجله خبری تکنولوژی اطلاعات؛ خودروهای تسلا این روزها به استانداردی در دنیای خودروهای الکتریکی تبدیل شده اند، اما سایر خودروسازان نیز دست از تلاش برنداشته اند و سعی می کنند خود را به پای این شرکت برسانند. بسیاری از این شرکت ها تاکنون خودروهای الکتریکی یا هیبریدی با برد کوتاه را تولید کرده اند، اما تسلا با معرفی خودروهای تمام برقی خود قواعد این بازی را به کل متحول کرده است. اما به نظر می رسد خودروسازان نامدار دنیا حالا متوجه اهمیت این حوزه شده اند.

icons-adتبليغات

شورلت در حال حاضر سرگرم تولید خودرویی برای رقابت با خودروی تسلا مدل ۳ است، و شرکت آلمانی بنز نیز تا پیش از پایان سال جاری میلادی رقیب خود برای خودروهای تسلا را معرفی می کند.

توماس وبر، مدیر ارشد توسعه بازار بنز در مصاحبه خبری اخیر خود این خبر را به طور رسمی اعلام کرده است. بنز این خودرو را در نمایشگاه خودروی پاریس در مهر ماه امسال رونمایی خواهد کرد.

به این ترتیب، در پاییز امسال شاهد رونمایی از نخستین خودروی الکتریکی بنز که قادر به طی کردن مسیر طولانی است خواهیم بود. انتظار می رود رونمایی از این خودرو باعث هیجان و خوشحالی زیادی در میان طرفداران این برند محبوب دنیای خودرو شود. توماس وبر گفته این خودرو با هر بار شارژ قادر به طی کردن مسافتی به طول ۴۵۰ کیلومتر می باشد.
اگرچه رونمایی از این خودرو در پاییز امسال انجام می شود، ولی فروش آن سال ها بعد آغاز خواهد شد. آقای وبر در این باره گفته امیدواریم زمانی در دهه جاری این خودرو را عرضه کنیم.

با این اوصاف، چند سالی طول خواهد کشید تا این خودروی بنز از نمایشگاه پاریس وارد خیابان ها شود.

تک شات

انتهای پیام/

مطالب مشابه:

کد خبر: 18085 | ارسال خبر: سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۳۹۵

لینک کوتاه مطلب: http://itdot.ir/?p=18085

کانال تلگرام: itdotir@

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.