تمام موجودی اپل‌واچ در ۶ ساعت به فروش رفت!

, کد خبر: 16523 , سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ , ساعت ۲۰:۳۹ ب.ظ
تمام موجودی اپل‌واچ در ۶ ساعت به فروش رفت!

تمام موجودی اپل‌واچ در ۶ ساعت به فروش رفت!

آی تی دات؛ شرکت اپل به‌طور رسمی تمام موجودی ساعت هوشمندش را تا زمان عرضه رسمی یعنی ۴ اردیبهشت، به فروش رساند. اپل از بامداد دیروز جمعه پیش‌فروش این ساعت را آغاز کرد اما کاربران مشتاق به‌سرعت دست‌به‌کار شده و تمامی ساعت‌ها را در تنها شش ساعت پیش‌خرید کردند. زمان تحویل این ساعت‌ها ۴ الی ۶ هفته آینده اعلام شده است.

icons-adتبليغات

جالب اینکه مدل Apple Watch Sport سریع‌تر از مدل‌های دیگر به اتمام رسید و در هر صورت تمام موجودی اپل واچ‌ها در عرض کمتر از ۶ ساعت به فروش رسیدند. اپل واچ از جنس بدنه فولاد ضدزنگ از سایر مدل‌ها زمان ارسال کمتری دارد در حالی‌که برای اکثر مدل‌ها زمانی ۴ الی ۶ هفته‌ای برای ارسال اعلام شده، این مدل در تاریخ ۱۸ اردیبهشت برای خریداران ارسال خواهد شد، این یعنی تنها ۱۴ روز پس از آغاز فروش رسمی اپل واچ، کاربران می‌توانند منتظر ساعت هوشمند خودشان باشند.

apple-watch3

به‌نظر می‌رسد کاربرانی که به‌دنبال خرید مدل Apple Watch Edition هستند، بیشتر از بقیه باید انتظار بکشند، چرا که زمان تحویل این ساعت با طلای ۱۸ عیارش، قبل از تابستان نخواهد بود. کسانی که این مدل را سفارش دادند، زمان تحویل خرداد و مرداد را مشاهده نموده‌اند. همچنین موجودی اپل واچ ادیشن تنها به برخی از اپل استورهای آمریکا و سایر کشورهایی که عرضه رسمی در آن‌ها صورت می‌گیرد، محدود خواهد بود.

اپل در روز پنجشنبه اعلام کرد که انتظار دارد تا روز عرضه رسمی، میزان تقاضا از عرضه پیشی بگیرد، اما هنوز خبری مبنی بر اینکه چه تعداد ساعت هوشمند برای پیش سفارش فراهم شده‌اند، منتشر نشده است. گزارش‌های مختلف در هفته‌های اخیر نشان می‌دهند که تعداد اپل واچ در زمان عرضه محدود خواهد بود که هم می‌تواند به‌دلیل پیچیدگی تولید و تاخیرهای آن و هم برای ایجاد یک بازارگرمی ساختگی برای این دستگاه هوشمند مچی باشد.

/فارنت/

انتهای پیام/

مطالب مشابه:

کد خبر: 16523 | ارسال خبر: سه شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۳۹۴

لینک کوتاه مطلب: http://itdot.ir/?p=16523

کانال تلگرام: itdotir@

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.