تلفن Moto Z در بازارهای مختلف با دوام باتری متفاوت عرضه می شود

تلفن Moto Z در بازارهای مختلف با دوام باتری متفاوت عرضه می شود

مجله خبری تکنولوژی اطلاعات؛ لنوو در مراسم Tech World امسال خود از دو موبایل پرچمدار جدید با نام های Moto Z و Moto Z Force رونمایی کرد. این دو تلفن هوشمند آمده اند تا جایگزین Moto X و Moto Droid که مدت زیادی از عمرشان می گذرد شوند. نکته جالب در این میان این است که گفته شده باتری آن مدلی از Moto Z که در آمریکا، اروپا و کانادا عرضه خواهد شد، تا ۳۰ ساعت دوام خواهد داشت، اما این عدد برای نمونه های عرضه شده در سایر نقاط دنیا ۲۴ ساعت خواهد بود. به عبارت دیگر، این طور به نظر می رسد که این موبایل در نقاط مختلف دنیا با دوام باتری متفاوتی روانه بازار خواهد شد.

icons-adتبليغات

همین مسئله در خصوص قابلیت شارژ TurboPower نیز صدق می کند، به صورتی که مدل آمریکایی – اروپایی بعد از ۱۵ دقیقه شارژ می تواند تا ۸ ساعت کار کند، اما دیگر مدل ها تا ۷ ساعت شما را همراهی خواهند کرد.

این اتفاق تاکنون در میان موبایل های هوشمند بی سابقه بوده و هنوز مشخص نیست که دلیل چنین تفاوتی چیست. به خصوص که Moto Z در تمام دنیا با باتری ۲۶۰۰ میلی آمپر ساعتی عرضه می شود. پس می بایست تا اظهار نظر رسمی شرکت سازنده منتظر ماند تا تکلیف این مورد عجیب مشخص شود.

digiato

انتهای پیام/

مطالب مشابه:

کد خبر: 17983 | ارسال خبر: جمعه, ۲۱ خرداد , ۱۳۹۵

لینک کوتاه مطلب: http://itdot.ir/?p=17983

کانال تلگرام: itdotir@

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.