موبایل و اپلیکیشن

درخواست بنیان‌گذار Wunderlist برای خرید دوباره این اپلیکیشن

کریستین ربر (Christian Reber) بنیان‌گذار Wunderlist می‌خواهد این اپلیکیشن را از مایکروسافت پس بگیرد تا اجازه ندهد این برنامه محبوب مدیریت کارها تعطیل شود. او در توییتر خود نوشت:

اگرچه مردم همچنان از Wunderlist استفاده می‌کنند و به آن علاقه دارند ولی از اینکه می‌بینم مایکروسافت می‌خواهد آن را تعطیل کند ناراحت هستم. من با جدیت از ساتدیا نادلا و مارکوس آش، دو مدیر مایکروسافت می‌خواهم اجازه دهند من این اپلیکیشن را دوباره خریداری کنم و شما هم تمرکز تیم خود را روی توسعه برنامه Microsoft To-Do بگذارید. مطمئن باشید با این کار هیچ‌کس از تعطیل نشدن Wunderlist خشمگین نخواهد شد

مایکروسافت در سال ۲۰۱۵ برنامه Wunderlist را با قیمتی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار خریداری کرد ولی پس از آن Microsoft To-Do را توسعه داده و کاملاً مشخص است که مشکلاتی بر سر راه گسترش Wunderlist وجود دارد. APIهای این نرم‌افزار مدیریتی بر اساس Amazon Web Services نوشته شده به همین دلیل به جای اینکه آن را به آژور بیاورد، مایکروسافت تصمیم گرفت دوباره همه چیز را از نو آغاز کند.

اگرچه Wunderlist همچنان کارآمد است ولی مایکروسافت اعلام کرده وقتی تمام ویژگی‌های آن در Microsoft To-Do به وجود آمدند، نرم‌افزار مذکور را تعطیل خواهد کرد. البته هنوز مشخص نیست چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد ولی ربر علاقه دارد تا از این رویداد جلوگیری کند. او این تصمیم خود را به صورت جدی نشان داده ولی مایکروسافت حتی مشخص نکرده که آیا می‌خواهد چنین کاری انجام دهد یا خیر.

اخبار تکنولوژی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا