موبایل و اپلیکیشن

اسپاتیفای ویژگی استریم گروهی جدیدی را آزمایش می‌کند

شنیدن موسیقی همراه با دوستان خود، یکی از سرگرمی‌های اجتماعی قدیمی محسوب می‌شود که از دریرباز، شاهد آن بوده‌ایم. در همین راستا، اسپاتیفای سعی دارد تا این ویژگی را به اپلیکیشن خود نیز اضافه کند و بر محبوبیت هرچه بیشتر آن بی‌افزاید.

بر اساس شواهد بدست آمده، اسپاتیفای در حال آزمایش ویژگی جدیدی در اپلیکیشن خود است که این امکان را به چندین کاربر می‌دهد تا کنترل یک دوره پخش را در اختیار داشته باشند. این قضیه به این معناست که شما و دوستانتان قادر خواهید بود، آهنگ‌ها را تغییر داده و لیست‌های پخش را از همان اپلیکیشن در حال اجرای خود کنترل کنید؛ آن هم بدون اینکه فرد مشخصی را به عنوان دی‌جی اصلی (مسئول پخش موسیقی) انتخاب کرده باشید. ما در حال حاضر هیچ تصوری از کارایی این قابلیت در ذهن نداریم چراکه اسپاتیفای هنوز آن را به اشتراک نگذاشته و این قابلیت در دسترس عموم کاربران قرار نگرفته است. در حقیقت، این ویژگی تا این لحظه تنها در دسترس برخی از کارمندان خود شرکت Spotify قرار گرفته است.

اینطور که پیداست در هفته‌های پیش رو، این ویژگی برای افراد بیشتری، خارج از اعضای داخلی شرکت اسپاتیفای در دسترس قرار خواهد گرفت و هنوز مشخص نیست که آیا این ویژگی در دست تست و آزمایش قرار دارد یا پیش از عرضه عمومی، در دسترس عده مشخصی از کاربران این اپلیکیشن قرار گرفته است.

اخبار تکنولوژی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا